LPT Praha s.r.o.  

Hořák do vzduchového kanálu DB

Hořák je určen pro montáž do technického prostoru s proudícím čerstvým nebo částečně recyklovaným vzduchem. Ze základních modulů od výkonu 75 kW se skládá potřebný výkon a tvar hořáku. Hořák je zapalován elektrickou jiskrou, kontrolu přítomnosti plamene zajišťuje ionizační elektroda nebo UV čidlo, výkon je regulován jednostupňově, dvoustupňově nebo modulačně. Nejčastěji se hořáky DB využívají pro ohřev vzduchu v sušárnách a pro vytápění.

Hořák pro přímý ohřev vzduchu FD-C

Hořáky jsou určeny především pro přímotopné aplikace. Mohou být instalovány přímo na stěnu pecí, sušiček, topných vzduchových kanálů (souběžně nebo kolmo k proudu vzduchu). Výkonovou řadu tvoří 6 výkonů od 117 kW (regulace 9 - 117 kW) do 880 kW. Maximální regulační poměr je 40:1. Hořák je zapalován elektrickou jiskrou, kontrolu přítomnosti plamene zajišťuje ionizační elektroda nebo UV čidlo, výkon je regulován jednostupňově, dvoustupňově nebo modulačně.Nejčastěji se hořáky FD-C využívají pro ohřev vzduchu v sušárnách, při povrchových úpravách materiálů apod.

Hořák pro přímý ohřev vzduchu FD-E

Hořáky jsou určeny především pro přímotopné aplikace. Mohou být instalovány přímo na stěnu pecí, sušiček, topných vzduchových kanálů (souběžně nebo kolmo k proudu vzduchu). Výkonovou řadu tvoří 6 maximálních výkonů od 117 (regulace 9 - 117 kW) do 880 kW. Maximální regulační poměr je 40:1. Hořák je zapalován elektrickou jiskrou, kontrolu přítomnosti plamene zajišťuje ionizační elektroda nebo UV čidlo, výkon je regulován jednostupňově, dvoustupňově nebo modulačně. Nejčastěji se hořáky FD-C využívají pro ohřev vzduchu v sušárnách, při povrchových úpravách materiálů apod.

Hořák na ohřev kapalin TX

Hořák je určen k ohřevu kapalin v nádržích pomocí ponorného trubkového výměníku. Tvar a velikost trubkového výměníku je možné přizpůsobit nádrži. Výkonovou řadu tvoří 6 výkonů od 45 do 730 kW. Uspořádání přívodu spalovacího vzduchu a odvodu spalin umožňuje připojení několika hořáků na společný odvod spalin při zachování nezávislé regulace jednotlivých hořáků. Hořák je zapalován elektrickou jiskrou, kontrolu přítomnosti plamene zajišťuje ionizační elektroda, výkon je regulován jednostupňově, dvoustupňově nebo modulačně.

Mapa stránek | Podmínky | Kontakt | (c) 2004-5 LPT Praha s.r.o.