LPT Praha s.r.o.  

BT

Sálavé trubice BT

Plynové sálavé trubice BT jsou tzv. tmavé tepelné zářiče s atmosférickým jednostupňovým hořákem. Základní výkonovou řadu tvoří 4 výkony od 18,5 do 45 kW. Sálavé trubice jsou vyráběny ve dvou provedeních:
BT – sálavé trubky ve tvaru U
BT HR – Sálavé trubky ve tvaru U, tepelně izolované odrazové zrcadlo Sálavé trubice BT jsou určeny pro zemní plyn nebo propan se vstupním tlakem 2 kPa (ZP), nebo 3,7 kPa (P).
Sálavé trubice BT jsou určeny k vytápění větších prostor s vyšším stropem, kde je třeba eliminovat nepříznivý vliv velkého objemu vytápěného prostoru, nebo je nutné vytápět konkrétní místa v rámci velké plochy (výrobní haly, velkoprostorové prodejny, sklady apod.).

BTL

Sálavé trubice BTL

Plynové sálavé trubice BTL jsou tzv. tmavé tepelné zářiče s atmosférickým jednostupňovým hořákem. Základní výkonovou řadu tvoří 3 výkony od 21 do 45 kW. Sálavé trubice BTL mají přímý tvar (sálavé trubky ve tvaru I).
Sálavé trubice BTL jsou určeny pro zemní plyn nebo propan se vstupním tlakem 2 kPa (ZP), nebo 3,7 kPa (P).
Sálavé trubice BTL jsou určeny k vytápění větších prostor s vyšším stropem, kde je třeba eliminovat nepříznivý vliv velkého objemu vytápěného prostoru, nebo je nutné vytápět konkrétní místa v rámci velké plochy (výrobní haly, velkoprostorové prodejny, sklady apod.).


Cera System

Sálavé trubice Cera System

Plynové sálavé trubice CERA SYSTEM jsou tzv. tmavé tepelné zářiče s atmosférickým jednostupňovým hořákem. Základní výkonovou řadu tvoří 5 výkonů od 7 do 45 kW. Sálavé trubice CERA SYSTEM mají přímý tvar (sálavé trubky ve tvaru I), jsou celé kapotované s tepelnou izolací odrazového zrcadla. Sálavé trubice CERA SYSTEM jsou určeny pro zemní plyn nebo propan se vstupním tlakem 2 kPa (ZP), nebo 3,7 kPa (P).
Sálavé trubice CERA SYSTEM jsou určeny k vytápění větších prostor s vyšším stropem, kde je třeba eliminovat nepříznivý vliv velkého objemu vytápěného prostoru, nebo je nutné vytápět konkrétní místa v rámci velké plochy.
Vzhledem ke svému estetickému řešení jsou vhodné i do reprezentativních prostor (prodejny, předváděcí centra, výstavní prostory apod.

Mapa stránek | Podmínky | Kontakt | (c) 2004-5 LPT Praha s.r.o.