LPT Praha s.r.o.  

Kotel Athena

Kotel Athena

Kotel Cythia

Kotle Athena a Cythia jsou nízkoteplotní kotle s jednostupňovým hořákem s úplným předmísením. Kotle jsou vyráběny v následujících provedeních:
Athena 1DG, DGR – plynový kotel bez zabudovaného ohřívače TUV
Athena 2DG, DGR – plynový kotel se zabudovaným ohřívačem TUV
Athena AG – kotel bez příslušenství
Cythia 1DG, DGR – olejový kotel bez zabudovaného ohřívače TUV
Cythia 2DG, DGR – olejový kotel se zabudovaným ohřívačem TUV
Cythia AF – kotel bez příslušenství
Základní výkonovou řadu tvoří 5 výkonů od 20 do 67 kW. Kotle Athena jsou určeny pro zemní plyn, nebo propan se vstupním tlakem 2 kPa (ZP), nebo 3,7 kPa (P). Maximální výstupní teplota topné vody je 80 st. C. Minimální teplota vratné vody je 30 st. C.

Kotel E

Kotel série E typ Optimagaz, Condensagaz, Maximagaz

Plynové kotle série E jsou kotle s atmosférickým jednostupňovým hořákem. Základní výkonovou řadu tvoří devět výkonů od 86 do 465 kW. Kotle jsou vyráběny ve třech provedeních:
OPTIMAGAZ – klasický teplovodní kotel
CONDENSAGAZ – kondenzační kotel s jedním kondenzačním výměníkem v odděleném okruhu
MAXIMAGAZ – kondenzační kotel se dvěma kondenzačními výměníky v oddělených okruzích
Kotle série E jsou určeny pro zemní plyn se vstupním tlakem 2 kPa, nebo 30 kPa. Maximální výstupní teplota topné vody je 90 st. C. Minimální teplota vratné vody do hlavního výměníku je 45 st. C, minimální teplota do kondenzačních výměníků není omezena.Kotel Modulo Control

Kotel Modulo Control, Modulo K

Plynové kotle MODULO CONTROL a MODULO K jsou kotle kondenzační s modulačním hořákem a s úplným předmísením paliva se vzduchem. Základní výkonovou řadu MODULO CONTROL tvoří výkony od 116 do 390 kW, výkonovou řadu MODULO K tvoří výkony 230 a 280 kW. Kotle MODULO K umožňují oddělení vysokoteplotního a nízkoteplotního topného okruhu. Všechny části kotle, které jsou v kontaktu se spalinami, jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Kotle MODULO CONTROL a MODULO K jsou určeny pro zemní plyn se vstupním tlakem 2 kPa. Modulační regulace výkonu kotle je možná v rozsahu 40 – 100 %. Maximální výstupní teplota topné vody je 80 st. C. Minimální teplota vratné vody není omezena. Minimální průtok vody kotlem není omezen. Provozní tlak je 0,6 MPa (6 bar).Kotel LRP

Kotel LRP s přetlakovým hořákem

Kotle LRP jsou přetlakové kotle dodávané ve dvou provedeních:
Kotel LRP – bez přetlakového hořáku – lze instalovat hořáky od libovolného výrobce
Kotel LRP UNIT – kotel s přetlakovým hořákem optimalizovaným pro daný výkon
Výkonovou řadu kotlů LRP tvoří 14 výkonů od 60 do 530 kW, výkonovou řadu kotlů LRP UNIT tvoří 11 výkonů od 67 do 370 kW. Na výstup spalin z kotle je možné připojit kondenzační výměník TOTALECO.
Kotle LRP a LRP UNIT jsou určeny pro zemní plyn, propan, nebo topný olej. Maximální výstupní teplota topné vody je 90 st. C. Provozní tlak je 0,4 MPa (4 bar), na objednání 0,6 MPa (6 bar).Kotel FBG

Kotel FBG s přetlakovým hořákem

Kotle FBG jsou válcové přetlakové kotle, do kterých je možné instalovat přetlakový hořák na zemní plyn, propan, nebo topný olej od libovolného výrobce. Výkonovou řadu tvoří 21 výkonů od 150 do 2500 kW. Na výstup spalin z kotle je možné připojit kondenzační výměník TOTALECO.
Druh paliva a jeho vstupní tlak je závislý na použitém hořáku. Maximální výstupní teplota topné vody je 90 st. C (ve zvláštních případech 110 st. C). Minimální teplota vratné vody se řídí druhem použitého paliva.

Kotel ST

Kotel Totaltub ST s přetlakovým hořákem

Kotle ST jsou třítahové válcové přetlakové kotle, do kterých je možné instalovat přetlakový hořák na zemní plyn, propan, nebo topný olej od libovolného výrobce. Kotle jsou vyráběny ve dvou řadách:
TOTALTUB ST střední výkony
TOTALTUB ST velké výkony
Výkonovou řadu kotlů TOTALTUB ST střední výkony tvoří 6 výkonů od 430 do 1170 kW, výkonovou řadu kotlů TOTALTUB ST velké výkony tvoří 15 výkonů od 1220 do 10000 kW. Na výstup spalin z kotle je možné připojit kondenzační výměník TOTALECO.
Druh paliva a jeho vstupní tlak je závislý na použitém hořáku. Maximální výstupní teplota topné vody je 90 st. C (ve zvláštních případech 110 st. C). Minimální teplota vratné vody se řídí druhem použitého paliva. Standardní provozní tlak je 0,4 MPa (4 bar), na objednání 0,6 ; 0,8 a 1 MPa (6, 8 a 10 bar).

Totaleco

Kondenzační výměník Totaleco

Kondenzační výměníky TOTALECO A TOTALECO TURBO lze instalovat na výstup spalin přetlakových kotlů firmy Guillot i přetlakových kotlů jiných výrobců. Výkonovou řadu tvoří 12 velikostí (6 velikostí TOTALECO TURBO) výměníků pro výkony kotlů od 95 do 6470 kW.
Kondenzační výměníky TOTALECO a TOTALECO TURBO jsou určeny k připojení na výstup spalin z kotlů na plynná paliva. Maximální výstupní teplota topné vody je 90 st. C (ve zvláštních případech 110 st. C). Minimální vstupní teplota není omezena.

Sanigaz

Přímotopný zásobníkový ohřívač TUV Sanigaz

Plynové zásobníkové ohřívače TUV typ SANIGAZ jsou vybaveny atmosférickým dvoustupňovým hořákem. Základní výkonovou řadu tvoří pět výkonů od 18 do 60 kW. Ohřívače jsou vyráběny ve dvou provedeních:
SANIGAZ – přirozený odvod spalin do komína
SANIGAZ TURBO – nucený odvod spalin zdí
Ohřívače TUV SANIGAZ jsou určeny pro zemní plyn nebo propan se vstupním tlakem 2 kPa. Maximální výstupní teplota TUV je 70 st. C (při použití pro technologické účely). Provozní tlak je 0,7 MPa (7 bar).

GSA

Nepřímotopný zásobníkový ohřívač TUV GSA, GSM

Nepřímotopné zásobníkové ohřívače TUV typ GSA, GSM jsou vybaveny speciálně konstruovanou teplovodní topnou spirálou. Ohřívače jsou vyráběny ve dvou provedeních:
GSA – stacionární ohřívač
GSM – závěsný ohřívač
Výrobní řadu ohřívačů GSA tvoří 4 objemy od 150 do 500 l, ohřívač GSM je vyráběn v objemu 150 l s možností kombinovaného ohřevu TUV topnou vodou a elektrickou energií.
Maximální výstupní teplota TUV je 65 st. C . Provozní tlak je 0,6 MPa (6 bar) u primárního okruhu (topná spirála) a 0,7 MPa (7 bar) u sekundárního okruhu (TUV).Saniplak

Výměníková stanice ohřevu TUV Saniplak

Výměníková stanice pro ohřev TUV typ SANIPLAK je sestava deskového výměníku, směšovacího ventilu, primárního čerpadla, zabezpečovacích prvků a řídicí elektronické jednotky, určená k pružnému ohřevu TUV.
Výkonovou řadu tvoří 26 modelů od 24 do 606 kW.
Maximální ohřívané množství TUV je 173 l/min při teplotě topné vody 90 st. C a teplotě ohřívané TUV 10/60 st. C. Maximální teplota primárního (topného) okruhu je 90 st. C. Maximální provozní tlak je 0,7 MPa (7 bar).
Výměníková stanice může být doplněna zásobní nádrží TUV typ RS.

RS

Zásobník TUV RS

Zásobní nádrže TUV typ RS jsou určeny jako doplňková skladovací kapacita TUV ke všem ohřívačům TUV (přímotopným i nepřímotopným). Ohřívače jsou vyráběny ve dvou provedeních:
RS – M1 s pružným izolovaným pláštěm
RS – M0 s kovovým izolovaným pláštěm
Zásobní nádrže jsou opatřeny vstupy a výstupy pro skladovanou TUV a kontrolním otvorem pro údržbu a čištění.
Výrobní řadu zásobních nádrží RS tvoří 7 objemů od 500 do 3000 l.
Provozní tlak je 0,7 MPa (7 bar).

Mapa stránek | Podmínky | Kontakt | (c) 2004-5 LPT Praha s.r.o.